O projektu

Projekt Letkov, V Podlesí II. navazuje na úspěšnou první etapu výstavby kompletně zasíťovaných pozemků pro individuální výstavbu v lokalitě Letkov, V Podlesí I.

Developerský projekt Letkov, V Podlesí I. byl dokončen v roce 2003. Záměrem investora bylo vybudovat nadstandardní obytnou zónu včetně komunikací, chodníků, veřejného osvětlení a veřejné zeleně s místy vyhrazenými pro relaxaci.

Neobvyklé nastavení projektu vzbudilo velký zájem ze strany poptávky, všechny parcely našly své majitele. O kvalitním provedení záměru svědčí také fakt, že obytný soubor Letkov, V Podlesí I. získal v roce 2007 Zvláštní cenu poroty v soutěži Best of Realty.

Na základě zkušeností a zájmu o koupi pozemků připravených k individuální výstavbě ze strany poptávajících klientů připravil investor Výstavba PUBEC druhou etapu této úspěšné akce.

V druhé etapě projektu vznikne 111 kompletně zasíťovaných parcel o průměrné velikosti 1200 m2. Součástí prodeje pozemku bude též jednotné oplocení, automatická vjezdová vrata, kóje na popelnice, jednotné poštovní schránky a zvonky. Celkový ráz lokality bude dán stejně jako v první etapě urbanistickým regulativem.

Vize investora se nemění. Ukázalo se totiž, že takto nastavený projekt má na trhu své místo. Drobné úpravy vycházejí vstříc některým požadavkům klientely.

Kontakt

Bc. Zdeněk Helma

prodej pozemků má
na starosti makléř

Bc. Zdeněk Helma

tel: +420 377 226 767
mobil: +420 734 754 067
helma@pubec.cz

kontaktní formulář

Vyberte si
pozemek

Virtuální
prohlídka