Ing. Pavel Pubec – zástupce investora

Když jsem velikou shodou náhod v listopadu 1997 na procházce s manželkou a psem v Letkově objevil nádherné pozemky v cípu lesa s výhledem na Plzeň a dokonce až na Šumavu, věděl jsem, že je to místo, kde bych chtěl žít.  A nejen já, ale určitě i spousta klientů, kteří takové místo pro stavbu svého rodinného domu zatím marně hledají.

A tak jsem se dal do uskutečnění svého velkého snu. Postavil jsem obytnou zónu dle svých představ a od roku 2002, kdy byla zóna dokončena, zde spokojeně s manželkou bydlíme a věříme, že spolu s námi dalších 120 sousedů.

Vzhledem k velkému zájmu klientů, jsem se pustil do přípravy 2. etapy výstavby obdobné lokality v bezprostředním sousedství pro dalších 111 rodinných domů s názvem Letkov, V Podlesí II. Příprava trvala celých 10 let.

Začátkem července 2012 získala Výstavba Pubec s.r.o. jako investor potřebná stavební povolení na stavbu 2. etapy dle projektu zpracovaného firmou BOULA IPK s.r.o. Plzeň, byla uzavřena smlouva s generálním dodavatelem firmou BERDYCH s.r.o. Rokycany a zahájena výstavba. Technický dozor investora provádí Ing. Náplava.

Výstavba infrastruktury bude dokončena, zkolaudována a předána obci nejpozději do června 2014. I pro tuto 2. etapu platí smysluplný urbanistický regulativ s malými odchylkami oproti 1. etapě.

V této zóně pro Vás připravujeme 111 kvalitních stavebních pozemků s kompletní infrastrukturou pro stavbu rodinných domů.  V srpnu 2012 byl zahájen Realitní kanceláří PUBEC s.r.o. prodej těchto parcel.

Jsem přesvědčen, že i 2. etapa výstavby obytné zóny se setká s velkým zájmem klientů, kteří hledají nádherné místo pro svůj budoucí domov.

Pojďte s námi bydlet v Letkově, V Podlesí II., s lesem za zády a celou Plzní na očích!

Váš Pavel Pubec

Kontakt

Bc. Zdeněk Helma

prodej pozemků má
na starosti makléř

Bc. Zdeněk Helma

tel: +420 377 226 767
mobil: +420 734 754 067
helma@pubec.cz

kontaktní formulář

Vyberte si
pozemek

Virtuální
prohlídka